Formy płatności

Natychmiastowy przelew online:

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez  Blue Media lub Przelewy24. To typ płatności elektronicznej polegającej na automatycznej realizacji płatności w bankowości internetowej. W procesie zakupowym, klient musi wybrać swój bank z widocznej listy banków, następnie potwierdzić automatycznie wypełniony formularz ze szczegółami transakcji i gotowe. Transakcja została zrealizowana prawidłowo.

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu:

Zakład Ceramiki Budowlanej
Zbigniew Zbierski

Nadbrzeżna 34 a
72-010 Police

Bank Spółdzielczy Rzemiosła Szczecin
82 9396 0007 0004 6516 2000 0001

Płatność przy odbiorze

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

* W przypadku przesyłek z płatnością przy odbiorze o wartości powyżej 4500 zł, kurier może zażądać wypełniania dodatkowego formularza służącego do zapisu danych klienta i weryfikacji jego tożsamości, w związku z art. 50 ust. 1 Ustawy z dnia 1 marca 2018 r.o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 z p62n. zm.). Aby uniknąć tego kroku, należy zamówienia o wartości powyżej 4500 zł opłacić z góry.

Płatność BLIK:

Do płatności blikiem nie potrzebujesz karty płatniczej. Wystarczy telefon z dostępem do internetu i aplikacją Twojego banku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl